בובות ראווה

הכל מוצג בצורה נוחה ומושכת

מנהלים חנות בגדים? מעוניינים לשפר את חלון הראווה? יש לנו את מה שאתם צריכים – בובות ראווה המתאימים בצורה מושלמת לצרכים שלכם!

בובות הן חלק חשוב בחלון הראווה של חנויות, מפעלים או עסקים בענף הטקסטיל. בובות מאפשרות הצגה נוחה של מבחר פריטי לבוש והן מתאימות לסגנונות עיצוב מגוונים. הנה לדוגמא מספר דגמים של בובות ראווה בולטות:

אישה – כדאי להתרשם מקטלוג הדוגמאות ולהבחין בהבדלים בין בובות אישה רגילות ושקופות, בובה יושבת ושוכבת, בובות של אישה רצה עם ראש מפוסל ובובות בגודל טבעי ובצבעים שונים.

גבר – ההיצע של בובות גבר לא פחות רחב מהאישה והוא מעיד על הצורך בהתאמת המוצרים לצרכי קהל היעד. אפשר לשלב בין בובות גבר רגילות, בובות שקופות ובובות בתנועה. הראש של הבובות מפוסל בצורה מדויקת והוא משקף נאמנה את תווי הפנים של גברים בגילאים שונים.

טורסו או ביוסט – בובות טורסו משמשות בעיקר להצגת בגדים בקטגוריה של הלבשה תחתונה. יש בובות טורסו של אישה שקופה, בצבע כרום ושחור, טורסו פרפורמנס של גבר ובובות טורסו אנרג’י לבן. מנגד, בובות ביוס מייצגות חלק גוף דומה אך הן תלויות על עמוד ייעודי. כאן אפשרויות הבחירה הן בין ביוסט אישה וגבר, חלק עליון בתנועה או רכישת רגל מתכת לביוסט בלבד.

בובות תפירה – יש קטגוריה שלמה של בובות ראווה המשמשות לתפירה. אפשר לרכוש את הבובות במידות שונות ולשלב אותן לצד שאר הדגמים בחלון הראווה או בתוך החנות.

למה כדאי להשקיע בבובות ראווה?

בובות הן הדרך היחידה להציג בגדים. הבובות מראות את אופי התפירה והבד, הן מתאימות למגוון רחב של שימושים וניתן להיעזר בהן לטובת קידום מכירות.
לקוח שעובר מול חלון תצוגה של חנות 
בגדים מצפה לראות לפחות בובה אחת.
הבובות הן כרטיס הביקור של החנות ותפקידן מתבצע במשך
24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.