ויטרינות ודלפקים

ויטרינה או דלפק ?

מעוניינים להגדיל את המכירות שלכם? מעצבים את החנות החדשה שלכם? אנחנו כאן בדיספליי תצוגה בע”מ כאן בשבילכם! אנו מייצרים מגוון של פתרונות תצוגה לחנויות ומחסנים ומסוגלים לייצר עבורכם את פתרונות המידוף והתצוגה שלהם אתם זקוקים. בעמוד זה תקבלו מידע רלוונטי לגבי סוגי המוצרים המתאימים יותר לתצוגה על גבי דלפקים ולאופן התצוגה שלהם, ולגבי סוגי המוצרים שמתאימים יותר לתצוגה באמצעות ויטרינות ואופן התצוגה שלהם על גביהן.

לאילו סוגי מוצרים מתאימה תצוגה על גבי דלפקים?

תצוגה על גבי דלפקים היא תצוגה עירומה יותר, ללא דגשים מיוחדים של תאורה או הצללה, ואף לא של הפרדה בין מוצרים. מדובר למעשה במשטח מוגבה עליו ניתן להניח חפצים או מוצרים במטרה להציגם ולקדם את המכירות שלהם. בדרך כלל, דלפקים יהיו מוצבים בסמוך לקופה, מה שאומר שהאדם שמגיע אל הדלפק כבר נמצא במצב רכישה והחליט על סכום כסף מסוים שאותו ירצה להוציא. תצוגה על גבי דלפקים תהיה מיועדת בדרך כלל למוצרי קופה, מוצרים כלליים המתאימים כמעט לכל לקוח, בסדרי גודל נמוכים יותר של הוצאה. מוצרים שכאלה יכולים להיות מוצגים בתוך סלסלאות נפרדות או באמצעות מפרידים ייחודיים ומעוצבים, ולצדם שלטי הפרומו שמציגים את מחיר המבצע של המוצר ואת שמו או את מהותו. לדוגמא, בחנות נעליים, על גבי הדלפק יוצגו גרביים, שהם מוצרים משלימים לנעליים שנרכשו זה הרגע על ידי הלקוח, ועלותם נמוכה בהרבה מסך עלות המכירה שהלקוח החליט להוציא מכיסו.

לאילו מוצרים מתאימה תצוגת ויטרינות?

תצוגה על גבי ויטרינות היא תצוגה יוקרתית יותר, שמיועדת להעניק לכל פריט ופריט בפני עצמו את הרושם הייחודי שלו. מדובר במוצרים יקרים יותר בדרך כלל, כמו מכשירי חשמל או תכשיטים. במקרים כאלה, לכל מוצר יש את המחיר הייחודי שלו, המושפע מסט של תכונות ייחודיות ואופייניות לו המתארות אותו ומפרידות אותו מהאחרים. תצוגה באמצעות ויטרינות תהיה נוחה וקלה יותר בחנויות שבהן יש מבחר מצומצם יותר של מוצרים, אך מחירם גבוה, או בחנויות שבהן יש צורך בהדגשה נפרדת של כל מוצר ומוצר בפני עצמו.

ויטרינות עשויות לרוב מזכוכית ומכילות הפרדה של מדפי זכוכית שונים. כאשר תבחרו את הוויטרינה הרצויה לכם, כדאי לתכנן מבעוד מועד את מידותיה של הוויטרינה ואת הרווחים בין מדף למדף. ברוב סוגי הוויטרינות תוכלו לשנות את גובה המדפים, ובכל זאת, כדאי מאוד להזמין את הוויטרינה המתאימה לכם ביותר ולא להיתקע עם אמצעי התצוגה שאינו משרת את צרכיכם על הצד הטוב ביותר.

 

יש לכם שאלה? מעוניינים להתיעץ איתנו על הדרך הנכונה ביותר להציג את המוצרים שלכם בחנות או במחסן שלכם? רוצים לשדרג את איכות החיים שלכם באמצעות אמצעי תצוגה ואחסון איכותיים מהשורה הראשונה?