אדריכלים ומעצבים

דיספליי - חלון ראווה לאדריכלים

כאדריכלים ומעצבים אתם בוודאי מודעים לחשיבות העליונה שיש לכם בהצלחת בית העסק אותו אתם מתכננים ומעצבים, ובניצול מירבי של השטח לתצוגה ולאחסון. במיוחד בערים הגדולות שבהן מחירי הנדל”ן והשכירות יקרים ובמגמת עליה, והתחרות בכל תחום גדולה.

מידוף ותכנון לאדריכלים ומעצבים

חברת דיספליי קיימת משנת 1978, מתמקדת במגזר העסקי ומציעה לכם המעצבים והאדריכלים את המבחר הגדול בארץ של ריהוט, מידוף תצוגה ואחסון לחנויות ולעסקים, בתחום האופנה, הנעלה, מזון ונקודות מכירה, אנו יודעים לספק ולהתאים שלל פתרונות לכל סדר גודל של עסק, חנות או מחסן. לחברה יש נגריה ומסגריה המאפשרים ייצור מיוחד לפי דרישה, או שינויים והתאמות למוצרים הקיימים. (לשירותכם אולם תצוגה בגודל 500 מ”ר, הסניף נמצא בתל אביב ברחוב סלמה 99 וכן בסניף צפון – ההסתדרות 25 חיפה).

כל חנות או עסק וסגנון העיצוב שלהם

בחללים מסחריים רבים כמו חנויות, הריהוט צריך להיות פונקציונלי – ואלו הדגשים החשובים ביותר:

אטרקטיבי – ריהוט אשר מושך את העין, כך שהם יגרמו לאנשים להיכנס לתוכה, לשהות בה כמה שיותר זמן ובכך להגדיל את המכירה.

מודולרי – קל ונוח לשינוי, ריהוט לא מקובע שאפשר לשנות בקלות בעת הצורך על פי הצרכים המשתנים, למשל חילופי עונות, שינוי מיקום של מוצרים, ריענון החנות ומתן מראה שונה, הבלטת המוצרים וקידום מכירות.

סדר – המתקנים צריכים להיות גם נוחים לסידור ולמילוי עבור העובדים. לכן, לא כל מדף יתאים לכל חנות ולא כל סטנד או דלפק. בחירת המתקנים צריכה להתבצע בצורה חכמה ומתוכננת נכון. לכן, ריכוז כלל פתרונות המידוף והתכנון במקום אחד חוסכת לאדריכלים ולמעצבים הרבה מאוד זמן חיפוש והתרוצצות.

יציבות עם מודולריות – שם המשחק

על מנת שחלל מסחרי יהיה מתוכנן ומעוצב נכון, הוא צריך לשלב מתקנים קבועים עם מתקנים מודולריים. כמובן שבכל חנות הבסיס הוא מדפים מקובעים לקיר שנושאים עליהם חלק משמעותי מהסחורה. עם זאת, יש צורך גם בשחקני חיזוק שיהיו גמישים, קלילים ויתאימו לסחורה אותה רוצים להבליט כעת באופן מיוחד, בין אם זו אופנה של העונה החדשה או דווקא מוצרי סוף עונה.

אנו מציעים מגוון פתרונות למחסנים למשקל כבד וחצי כבד, חלקם מסיביים יותר וחלקם מודולריים כמו סטנדים, מתקני אמצע ומתקני תצוגה ניידים. ישנם מדפים עדינים כמו מדפי זכוכית המציעים מקום נוסף בשילוב מראה יוקרתי. המבחר הגדול מאפשר לכם כאדריכלים או מעצבים להתאים את אוסף הפתרונות המושלם לכל חנות, סופר או חלל מסחרי כלשהו.

פתרונות אחסון גם לשלב הרכישה – יכולים להגדיל מכירות

תכנון חלל מסחרי מחייב אותנו ליצור חוויה צרכנית לכל אורך המסלול בו עובר הצרכן. פתרונות אחסון ותצוגה איכותיים צריכים להיות גם בסוף התהליך, ממש ליד הקופה. אמנם הלקוח מגיע לקופה לאחר שבחר את המוצרים אותם הוא מעוניין לקנות, אך דווקא בשל כך ישנה חשיבות לעיצוב דלפקים צמודים לקופה. הם יכולים להגדיל את המכירה ברגע האחרון, כשהלקוח יחליט להושיט את ידו לאחד המוצרים הצמודים לקופה ולהגדיל את הקניה ואת מחזור המכירות עבור בעל החנות.

עבודה עם חברה מקצועית ואמינה תחסוך לכם זמן יקר

בתור אדריכלים ומעצבים אנו בטוחים שזמנכם הוא יקר. לכן, אנו בחברת דיספליי תצוגה, חברה ותיקה הקיימת מעל 40 שנה, מציעים לכם את כל פתרונות ואמצעי המידוף, האחסון והתצוגה, שלל מדפים בכל סדרי גודל ורמת ניידות וגמישות על פי הצורך ובזמן קצר.

פרוייקטים

הצטרפו לאדריכלים ומעצבים רבים שבחרו בחברת דיספליי תצוגה כמקום האולטימטיבי לרכישת פתרונות מידוף ותצוגה בעיצוב מגוון רחב של חללים מסחריים