מתקני תצוגה וסטנדים

הכל מוצג בצורה נוחה ומושכת

כיצד מתקני תצוגה וסטנדים ישפיעו על ההצלחה המסחרית שלכם

כאשר אתם מתחילים לעצב את החנות שלכם, אתם כמובן מתחילים להיעזר בשורה ארוכה מאד של פריטים – בין השאר אתם צריכים מדפים לסופר שיאפשרו לכם להציג את מרכולתכם בצורה טובה, אתם מחפשים מדפים מיוחדים עבור קופות, וכמובן שמעל לכל – אתם צריכים לבחור את מתקני התצוגה ואת הסטנדים שישמשו אתכם. האם אתם תוהים כעת, מהי החשיבות של מתקני תצוגה ושל סטנדים? אם יש לכם בכלל התלבטות, חשוב שתבינו שממש כמו רכישה של מדפים לסופר, כך גם מתקני התצוגה והסטנדים הם בעלי חשיבות עליונה להצלחה של החנות שלכם! עד כמה הם קריטיים? בואו לראות את השפעתם העצומה.

איך אתם מציגים את המוצר? – מחקרים בתחום הצרכנות הוכיחו שאנשים נוטים לרכוש מוצר כזה או אחר, לא פעם לפי הדרך שבה הוא מוצג. יש מוצרים שונים שכדאי להציב על מדפים לסופר, אבל יש מוצרים שעבורם מתקני תצוגה יהיו עדיפים פי כמה. על אילו מתקנים מדובר? למשל על פירמידות תצוגה מיוחדות – פירמידות התצוגה הן מושלמות להצגה של בגדים בצורה מושכת מאד, וגם נוחה מאד לגישה. מתקנים אחרים, הם סטנדים מיוחדים שיש בתוכן קופסאות, ובתוך הקופסאות מוצרים שונים. זו דרך תצוגה מעולה למוצרים קטנים, שקל לקחת מהמתקן. גם סלסלות שונות, יכולות לשמש כמתקני תצוגה יפים מאד ומושכים. בקיצור – צריך לזכור שלמשיכה יש בהחלט אפקט מרשים מאד בתהליך הקניה והמכירה

סטנדים הם פרקטיים – ממש כמו שצריך שולחנות נוחים עבור קופות בחנות שלכם, כך גם הסטנדים הם חשובים מאד. הסטנדים הם בעצם מתקנים מיוחדים, שעליהם אפשר לתלות מוצרים שונים. התליה יכולה להיות עם ווים שונים, וכן עם קולבים כמובן – וזה תלוי באופי המוצרים בחנות שלכם (בגדים, כלים, אוכל, וכיו”ב). יש לזכור שכאשר מוצרים שונים מונחים על הסטנדים, קל מאד לדפדף ביניהם ולבחור את המוצר המדויק שאתם רוצים. אין זה מפתיע שלרוב משתמשים בסטנדים בתעשיית הביגוד, שכן כך קל לעבור בין המידות השונות ובין הדגמים, ולחפש את הדגם שמתאים לנו. עם זאת – זה כמובן מתאים גם למוצרים נוספים.

לא לשכוח את הנוחות – לבחירה במתקני תצוגה וסטנדים יש כמובן השפעה נוספת, והיא על הנוחות של הקניה. זה לא נוגע רק למראה שלהם, המתקנים השונים לתצוגה מאפשרים גם ברירה נוחה הרבה יותר מתוך מגוון המוצרים. אל תשכחו שלא הכל חייב להיות בהכרח מסודר על מדף. לפעמים שימוש במתקן מסוג אמבטיה, הוא דווקא נוח והגיוני הרבה יותר.

אצל דיספליי מוצאים את כל המתקנים

חברת דיספליי מציעה שירות מלא עבור חנויות מכל סוג, ואנו נשמח לספק לכם מוצרים איכותיים להצגת המלאי שלכם בצורה האולטימטיבית.