קולבים וכיסויים

הכל מוצג בצורה נוחה ומושכת

מנהלים חנות בגדים? מעוניינים לייעל את תהליכי העבודה ולשפר את מראה החנות? יש לנו את מה שאתם צריכים – קולבים וכיסויים המתאימים בצורה מושלמת לצרכים שלכם!

קולבים וכיסויים של DISPLAY – האיכות היא בפרטים הקטנים

אין זה משנה אם אתם זקוקים לקולבים לצורך תצוגת בגדים בחנויות, לצורך החזרת הבגדים ללקוחותיכם לאחר שעברו כיבוס וגיהוץ או לקראת תצוגת אופנה חדשה של הקולקציה החדשה של החברה שלכם – קולבים וכיסויים איכותיים תוכלו להשיג רק אצל דיספליי, החברה המובילה בייבוא, בשיווק ובייצור מוצרי תצוגה אשר תפורים עליכם בול!

אצלנו תוכלו למצוא קולבים וכיסויים מכל הסוגים, אשר עשויים מעץ, מתכת או פלסטיק, רגילים או עם קליפסים, למכנסיים, חולצות, חצאיות, ז’קטים, מעילים או לכל פריט לבוש אחר שרק תרצו. וזה לא הכול! אצלנו תוכלו למצוא גם כיסויים שנועדו להגן על הבגדים שלכם לאורך זמן מפני אבק, מזיקים וכתמים לא רצויים.

האיכות נמדדת בפרטים הקטנים

בחירת קולב או כיסוי עשויה להיראות לרובנו טריוויאלית, אך למעשה יש כמה פרטים שיעזרו לכם לדעת שאכן מדובר במוצרים איכותיים ומוצלחים, אשר יוכלו לשמש אתכם לאורך זמן. עליכם לבדוק למשל:

האם קיים ציפוי או מנגנון אנטי סליפ? תוספות אלה יחסכו לכם זמן רב בסידור החנות או בהכנת התצוגה, מאחר והן מונעות מהבגדים להחליק וליפול על הרצפה.

האם הם מאפשרים לאחסן עליהם כל בגד או מיועדים לסוג מסוים של בגדים? קולבי מכנסיים וחצאיות הן שונים מקולבי חולצות וכך גם קולבים המיועדים למוצרי לבוש כבדים יחסית, כמו ז’קטים ומעילים.

האם הם פשוטים ודקים או עבים ועמידים? מכבסות, למשל, הרבה פעמים מעדיפים להשתמש בקולבים פשוטים, דקים ופונקציונליים, כיוון שהם משרתים כמות גדולה של לקוחות, וזקוקים לפתרונות זמניים לצורך החזרת הביגוד ללקוחותיהם. כך הן יעדיפו להשתמש גם בכיסויים פשוטים יותר בהשוואה למשל ללקוחות אשר זקוקים להגנה יומיומית ומשמעותית על הבגדים כמו למשל – מעצבי אופנה או מעצבי תלבושות לתיאטרון.

אנחנו מזמינים אתכם להציץ בגלריות שבאתר ואף להגיע לחנות שלנו ולהתרשם ממגוון הפתרונות המוצע לכם. נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי, יחס אישי ושירות מכל הלב.